Apartmány Kopačka - OFICIÁLNÍ WEB - ubytování Svitavy

Pohodlí není přepychem

Budete okouzleni barevností možná i zaskočení dokonalostí stoletého designu, který nepostrádá maximální pohodlnost. Tato nadčasovost STYLU BAUHAUSU Vás doslova pohltí!

K stavbě objektů jsme přistupovali velice obezřetně, pečlivě s citem – naším cílem bylo poskytnout našim hostům kvalitní zázemí pro jejich odpočinek, možná na chvíli nahradit domov!

Designové apartmány

Apartmány Kopacka ve Svitavách jsou naším posledním přírůstkem v konceptu ubytování END GALERIE.

Byly postaveny v roce 2018 v klidné části města Svitavy. I když se dřevostavby nacházejí na periferii města – jsou v blízkosti hlavní silnice na Brno a do centra města to je 10 min chůzí. Na dosah je také nákupní centrum, restaurace a několik hospůdek. Polohu domů určitě ocení hosté se svými čtyřnohými miláčky, kteří své mazlíčky mohou provětrat na přilehlé zahradě u apartmánů nebo se rovnou vydat na delší procházku do blízké přírody.

Apartmány Vám nabídnou pohodlí, vzdušnost, krásu i plnou vybavenost. Budete překvapení dostatečným prostorem k odpočinku. Užíjete zde absolutního soukromí, které můžete v běžném hotelu postrádat!Apartmány Kopacka

Je to forma následující funkci.
Je to téma.
Je to jednoduchost, design, ideál bydlení.
Je to užitnost, krása i strohost.
Je to prožitek, který Vám dopřejeme.
Je to Bauhaus, se kterým Vás seznámíme
Je to styl, který Vám dáme pochopit.
Je to naše cesta a my Vám o ní můžeme mnohé povědět.


Co o nás říkají naši hosté?

Naprosto dokonalý retrodesign s velkou dávkou invence, osobitosti, lehkosti a hravosti, a právě tím u nás určitě spíše ojedinělý. Velmi příjemná a vstřícná paní majitelka, pohodová a skvělá snídaně v tichém atriu, blízkost centra města, ve kterém je určitě co objevovat.

Jana


Zarezervujte si svůj pobyt v Apartmánech Kopacka ještě dnes.Podstata krásy tkví v dokonalé proporci, ušlechtilé formě, kvalitním materiálu a harmonii barev. To vše může mít i jednoduchý a účelný tvar. Nevěřte však, že splnit tyto předpoklady krásy dovede každýKontaktujte nás

Apartmány Kopacka
Na Hrázi 83/8
568 02 Svitavy 

+420 774 220 031
zirka.kopackova@gmail.com

Vyplňte prosím všechny povinné položky.

Omlouváme se, ale formulář se nepodařilo odeslat. Kontaktujte nás prosím na našem emailu. Děkujeme za pochopení.

Formulář byl úspěšně odeslán, děkujeme!